MT14-0400
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
MT14-0400
Testslange, M16 x M16 A400mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
400 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,07 Kg
Nettovikt
0,07 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Testslange, M16 x M16 A400mm
Produkt datablad
Andre kigger på
High pressure hose SGS-C 340 bar DN4