MT16-2000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
MT16-2000
Testslange, ø8 x ø8 A2000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2000 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,06 Kg
Netto vægt
0,06 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, ø8 x ø8 A2000mm
Produkt datablad
Andre kigger på
High pressure hose SGS-C 340 bar DN4