MT10-0300
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
MT10-0300
Testslange, R1/4 x M16 A300mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
300 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar