MT10-2200
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-2200
Testslange, R1/4 x M16 A2200mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2200 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar