MT10-2000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-2000
Testslange, R1/4 x M16 A2000mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
2000 mm
Model kode
SMS-20/M1/4-B-OR-2000-B-W3
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,10 Kg
Netto vægt
0,10 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
R1/4mitt./M16X2 L=2000mm 801.10.162/6400/801.50.104