MT10-3000
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
MT10-3000
Testslange, R1/4 x M16 A3000mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
2 mm
Diameter udvendig
5 mm
Længde
3000 mm
Model kode
SMS-20/M1/4-B-OR-3000-B-W3
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
630 bar