MP0024R00
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
MP0024R00
Pump unit - 24V 3.0 kW 1600 RPM - 4.5 LPM & 250 bar
Accessories (1)
3/8" Check valve 0.5 bar
Partnumber:
VU-38
Specifications
Dimensions and shipping
Flow max.
4.5 lpm
Power
3 kW
Pressure max.
250 bar
Voltage
24 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
dnk
Intrastat code
Product information
Motor-/pumpeenhed - 24V 3.0 kW 1600 RPM - 4.5 LPM & 250 bar