MP0024R00
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
MP0024R00
Pump unit - 24V 3.0 kW 1600 RPM - 4.5 LPM & 250 bar
Tilbehør (2)
3/8 relief valve Block With VLP35S-N, 30-280 bar
Artikelnummer:
HG06-35N
3/8" Check valve 0.5 bar
Artikelnummer:
VU-38
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Flow max.
4.5 lpm
Power
3 kW
Pressure max.
250 bar
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
dnk
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Motor-/pumpeenhed - 24V 3.0 kW 1600 RPM - 4.5 LPM & 250 bar
Andra tittar på
HPU HGTA0570-62kW-74ccm
HPU HGTA0570-62kW-74ccm
Förpackningsstorlek:
230/400VAC Powerpack - 200 bar - 13.0 l/min - 5.5kW
400V-9CC-50L
1 pcs
24VDC Powerpack - 200 bar - 5.20 l/min - 1.5kW
24V-2CC-4L
Pumpest. 584_A1AY/PS07/SP31V/FAM71/1V/G00
P1A107B000R01
230/400VAC Powerpack - 200 bar - 2.90 l/min - 2.3kW
400V-1CC-4L
12VDC Powerpack - 250 bar - 1.88 l/min - 0.9kW
12V-0.5CC-2.5L
24VDC Powerpack - 200 bar - 7.90 l/min - 3.0kW
24V-3CC-14L
Motor-/pumpeenhed - 230V 2.2 kW 3000 RPM - 5.5 LPM & 200 bar
MP0025R00
230/400VAC Powerpack - 120 bar - 26.0 l/min - 5.5kW
400V-19CC-50L
Motor-/pumpeenhed - 2.2 kW 900rpm - 65 LPM & 15 bar
HGHS00090R00
24VDC Powerpack - 250 bar - 2.23 l/min - 1.2kW
24V-0.5CC-2.5L
Pump unit - 230V 1.5 kW 1500 RPM - 4.0 LPM & 200 bar
MP0026R00
12VDC Powerpack - 200 bar - 4.80 l/min - 1.3kW
12V-2CC-4L
230/400VAC Powerpack - 200 bar - 8.70 l/min - 4.4kW
400V-3CC-14L
Power pack (lille)
Power pack (lille)
12V-2CC-4L
24VDC Powerpack - 200 bar - 11.40 l/min - 4.0kW
24V-4CC-25L