MP0024R00
Filtration
Pressure max. bar
Apply filter
Power kW
Apply filter
Voltage V
24 (1)
Flow max. lpm
Related content
You searched for: MP0024R00
List view
Grid view
Exact match
Pump unit - 24V 3.0 kW 1600 RPM - 4.5 LPM & 250 bar