S220-12-22U adaptor UNF
…
Read more
Partnumber:
M-12-7/8
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
M-12-7/8
S220-12-22U adaptor UNF
Tillbehör (1)
Bushing Ø12
Artikelnummer:
B-12
A
40,5 mm
B
17 mm
CH
27 mm
D
13 mm
Diameter pipe
12 mm
Dimension F
7/8-14 UNF
F
7/8-14 UNF
J
3/4-16 JIC
Material
Steel
Model code
A102012/1222
Pressure max.
350 bar
T
12 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C