M-38-1.1/2WD
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
M-38-1.1/2WD
S230-38-48G adaptor BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
68 mm
Angle
0 °
B
27,5 mm
Brand Name
FOR
CH
55 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
22 mm
Diameter pipe
38 mm
F
G 1.1/2 BSP
J
1.7/8-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
Sealing material
NBR
Standard ISO
ISO 1179
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
38 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C