S220-10-19U adaptor UNF NW22
…
Læs mere
Varenummer:
M-10-3/4
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
M-10-3/4
S220-10-19U adaptor UNF NW22
Tilbehør (2)
Bushing Ø10
Varenummer:
B-10
Omløber 9/16-18 JIC Nøglevidde 17mm
J-10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
35 mm
B
14 mm
CH
22 mm
D
11 mm
Diameter pipe
10 mm
Dimension F
3/4-16 UNF
F
3/4-16 UNF
J
9/16-18 JIC
Material
Steel
Model code
A102012/1019
Pressure max.
350 bar
T
10 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C