FXLE25SR1
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
FXLE25SR1
L stud ø25S x 1" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
25 mm
Gänga
G 1 BSP
Modell kod
FI-LE-25SR-W3
Märke namn
Stauff
Serie
S
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
250 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
L-indskruning ø25S x 1" BSP