FXGE28LN1
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
FXGE28LN1
Indskruning - ø28L x 1" NPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
28 mm
D2
21 mm
Diameter pipe
28 mm
Dimension i
25 mm
L
47 mm
L1
56 mm
L2
39,5 mm
Model code
FI-GE-28L1N-W3
Pressure max.
160 bar
S1
41 mm
S2
41 mm
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Thread T
1 NPT
Thread outer
1 NPT
i
25 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,199 Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Indskruning - ø28L x 1" NPT