20X28X3.5/5
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
20X28X3.5/5
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
5 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
3,5 mm