09.19X2.62S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
09.19X2.62S
O-ring 90S
Specifications
Dimensions and shipping
Color
Black
Diameter inner
9.19 mm
Material
NBR
Material thickness
2.62 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C