23.52X1.78S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
23.52X1.78S
O-ring 90S
Accessories (2)
Insert 3/4" - 1.7/16-12 ORFS male w. cap O-ring
Varenummer:
P1216FMO
Insert 1" - 1.7/16"-12 ORFS male w. cap O-ring
Varenummer:
P1616FMO
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
23.52 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
90
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C