UN80X90X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN80X90X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
80 mm
Diameter utv.
90 mm
H
10 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
400 bar