UN75X90X12
Valgt variant:
UN75X90X12
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
75 mm
Diameter utv.
90 mm
H
12 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
400 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,02 Kg
Netto vægt
0,02 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
U-manchet.
Andre kigger på
Piston seal
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
Q2-50X60X7.5
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm