UN65X80X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
UN65X80X12
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
65 mm
Diameter utv.
80 mm
H
12 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
400 bar