UN65X75X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN65X75X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
65 mm
Diameter outer
75 mm
H
12 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C