UN60X80X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
UN60X80X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
60 mm
Diameter udvendig
80 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar