UN55X70X12
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
UN55X70X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
55 mm
Diameter utv.
70 mm
H
12 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
400 bar