UN45X60X15
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN45X60X15
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
45 mm
Diameter udvendig
60 mm
H
15 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar