UN42X50X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN42X50X08
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
42 mm
Diameter udvendig
50 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar