UN40X60X13
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN40X60X13
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
40 mm
Diameter udvendig
60 mm
H
13 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar