UN30X40X05
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN30X40X05
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
30 mm
Diameter outer
40 mm
H
5 mm
Material
Polyurethan
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
1,00 Kg
Net weight
1,00 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
U-manchet.
Andra tittar på
Piston seal
Piston seal
Artikelnummer:
UN14X22X06
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Artikelnummer:
Q2-50X60X7.5
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm