UN28X42X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN28X42X10
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
28 mm
Diameter udvendig
42 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
U-manchet.
Andre kigger på
Piston seal
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
Q2-50X60X7.5
Min. bestillingsenhed er:
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm