UN25X35X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN25X35X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
10 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
U-manchet.
Others has been looking for
Piston seal
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
Q2-50X60X7.5
UN22X30X10
U-cuff in Polyurethane, UN, inner diameter >100 mm