UN25X35X06
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN25X35X06
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar