UN22X35X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN22X35X10
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
10 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar