UN22X32X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN22X32X08
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
32 mm
H
8 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar