UN22X30X10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
63 variants
Chosen variant:
UN22X30X10
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
10 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar