UN20X28X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
63 varianter
Utvald variant:
UN20X28X08
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar