UN10X18X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN10X18X08
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
10 mm
Diameter udvendig
18 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar