UN08X16X06
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
63 varianter
Valgt variant:
UN08X16X06
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
8 mm
Diameter utv.
16 mm
H
6 mm
Temperatur max.
+100 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
400 bar