Q2-50X60X7.5
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
Q2-50X60X7.5
Manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
50 mm
Diameter udvendig
60 mm
H
7,5 mm
Materiale
Gummilærred
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
250 bar