NI60X75X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
NI60X75X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
60 mm
Diameter udvendig
75 mm
H
12 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar