NI60X70X13
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
NI60X70X13
U-manchet SI/L60/70x13
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
60 mm
Diameter udvendig
70 mm
H
13 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar