NI60X70X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
NI60X70X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
60 mm
Diameter udvendig
70 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar