NI55X63X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
NI55X63X12
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
55 mm
Diameter udvendig
63 mm
H
12 mm
Materiale
Polyurethane
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar