NI35X45X08
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
26 variants
Chosen variant:
NI35X45X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
35 mm
Diameter udvendig
45 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar