NI30X40X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI30X40X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar