NI22X30X06
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI22X30X06
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar