NI20X28X05.8
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI20X28X05.8
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
28 mm
H
5,8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar