NI18X26X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI18X26X06
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
18 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
6 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar