N25X38X07
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N25X38X07
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
38 mm
H
7 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar