N20X40X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
N20X40X10
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
10 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Measure sketch
U-manchet.
Andre kigger på
Piston seal
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
NI60X75X12
U-cuff in Polyurethane, NI, inner diameter <50 mm
NI45X65X10