N16X26X05
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
N16X26X05
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
16 mm
Diameter udvendig
26 mm
H
5 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
150 bar