SIMKO-140123
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
SIMKO-140123
Dobbeltvirk. sko-manchet SIMKO 5 x2-140x123x40,00 NBR
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
123 mm
Diameter udvendig
140 mm
H
40,9 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Type
SIMKO 5x2
h
26,5 mm